کارگاه تربیت مربی مهارت های زندگی

کارگاه تربیت مربی مهارت های زندگی

مرکز مشاوره مازلو با هدف استخدام مدرسان حرفه ای اقدام به برگزاری مجموعه کارگاهی تربیت مربی مهارت های زندگی نموده است. و جه تمایز این کارگاه با کارگاه های مشابه این است که ۳ نفر از دانشجویان برتر پس از پایان دوره و دریافت گواهی به شرط تلاش و پشتکار، اخلاق حرفه ای و مهارت در تدریس در همین مرکز و سازمان های ذیربط مشغول به تدریس خواهند شد.

موضوعات کارگاه تربیت مربی مهارت های زندگی

 1. مهارت برقراری ارتباط موثر ۶ ساعت
 2. مهارت مدیریت خشم ۶ ساعت
 3. مهارت مدیریت استرس ۶ ساعت
 4. مهارت رفتار جرات مندانه ۶ ساعت
 5. مهارت خودآگاهی وهمدلی ۶ ساعت
 6. مهارت مدیریت خلق منفی ۶ ساعت
 7. مهارت حل مساله ۶ ساعت
 8. تفکر نقاد و تنفکر خلاق ۶ ساعت
 9. مهارت مدیریت زمان ۶ ساعت
 10. مدیریت کارگاه ۶ ساعت

بنابراین مهارت های ذکر شده شامل ۱۱ مهارت، ۱۰هفته(۱۱جلسه) و در مجموع  ۶۰ ساعت خواهد بود. لازم به ذکر است که پس از پایان تدریس به منظور مشخص نمودن افراد برتر جهت استخدام، امتحان نظری و عملی برگزار و دانشجویان محترمی که حد نصاب نمره را کسب می کنند ضمن دریافت مدرک مربیگری و قابل ترجمه وزارت علوم در لیست ثابت مدرسین مرکز ثبت می شوند و دانشجویان محترمی که پائین تر از حد نصاب نمره هستند مدرک وزارت علوم با عنوان  ” شرکت در کارگاه” را دریافت خواهند کرد.

مربی مهارت زندگی

 

شرایط لازم جهت ثبت نام در کارگاه تربیت مربی مهارت های زندگی

 • دانشجویان یا فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد رشته روانشناسی یا شاخه های مرتبط
 • ارائه کارت دانشجوئی ویژه دانشجویان
 • ارائه مدرک تحصیلی ویژه فارغ التحصیلان
 • دانشجویانی که سابقه کار بالینی و تدریس در حوزه روانشناسی را دارند نسبت به کسانی که دارای این شرایط نیستند یک امتیاز بالاتر را به خود اختصاص خواهند داد.

مدرس دوره: جناب آقای مازیار جلوه موسس مرکز مشاوره مازلو و مربی رسمی مهارت های زندگی از انستیتوی روانپزشکی تهران هستند که می توانید رزومه ایشان را در سایت مازیار جلوه مطالعه بفرمائید. این کارگاه از هفته اول مرداد ماه روزهای چهارشنبه ساعت ۱۴بعدازظهر تا ۲۱ شب آغاز خواهد شد. هزینه ثبت نام ده میلیون تومان می باشد؛ که می توانید به صورت نقد یا اقساط پرداخت نمائید. جهت ثبت نام با شماره های ذیل در ارتباط باشید: ۰۲۱۲۲۷۷۲۶۸۶ , ۰۹۰۳۱۰۷۷۱۷۱

 

5/5 - (1 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *